بازگشت به صفحه اصلی

درباره آزمایشگاه

آزمایشگاه دکتر رضائی از سال1394 تاسیس و هم اکنون به عنوان یکی از آزمایشگاه های مرجع مشهد مشغول به فعالیت و خدمات رسانی می باشد.

آزمایشگاه دکتر رضائی از ابتدا فعالیت امور تشخیصی را سرلوحه کار خود قرار داده است. در کنار انجام آزمایش های تشخیصی در مشاوره و انجام آزمایش های پایان نامه های مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد، دکترا و تخصص های علوم پزشکی، پروژه های علمی، تحقیقاتی، دانشگاهی و ملی همکاری داشته است که می توان همکاری با آزمایشگاه مرجع سلامت، سازمان غذا و دارو و سازمان تجهیزات پزشکی در ارزیابی کیت های تشخیصی آزمایشگاهی و انجام آزمایش های کارآزمایی بالینی تهیه واکسن کووید 19 و انجام آزمایش های پروژه ملی سل تراپی بیماران دیابتی را نام برد. حاصل فعالیت های پژوهشی نگارش و چاپ چندین عنوان کتاب و مقالات علمی می باشد.آزمایشگاه دکتر رضائی همواره با استفاده از دانش روز و بهره گیری از تجهیزات نوین برای بهبود کیفیت خدمات کوشیده است وتعدد و تنوع آزمایش های تخصصی و فوق تخصصی دراین آزمایشگاه باعث شد که به زودی به عنوان مرجع خدمت رسانی برای بیش از 700 آزمایشگاه و بیمارستان در سراسر کشور تبدیل شود. هم اکنون علاوه بر آزمایشگاه ها و بیمارستان های خصوصی و دولتی، خدمت رسانی به دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز بهداشت سراسر کشورنیز از افتخارات آزمایشگاه پارسیپل می باشد که حاصل آن کسب بالاترین استاندارد تشخیص آزمایشگاهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور ( لوح کیفیت) در پنج سال متوالی بوده است.

بیشتر درباره دکتر رضائی بدانید...

آزمایشگاه دکتر رضائی در بلوار کوهسنگی ، کوهسنگی هشت بعد از چهارراه اول در ساختمان پزشکان سینا می باشد. دارای بخش های معمول آزمایشگاه و بخش های تخصصی متعددی می باشد شامل: بخش پذیرش و جوابدهی، نمونه گیری، جداسازی نمونه، ارسالی، بیوشیمی خون و ادرار، انگل شناسی، هورمون، خون شناسی، انعقاد، ایمونولوژی، الکتروفورز، میکرب شناسی روتین و سل، قارچ شناسی، ویروس شناسی، سم شناسی و HPLC ، پاتولوژی و سیتولوژی، ژنتیک،تشخیص مولکولی عوامل عفونی و کووید 19، HLA و پیوند اعضاء، فلوسیتومتری، اداری، مالی، خدماتی و تضمین کیفیت می باشد.

پزشکان آزمایشگاه پارسیپل

دکتر علیرضا رضائی


موسس و مسئول فنی آزمایشگاه پزشکی دکتر رضائی واقع در شهر مشهد

متخصص آسیب شناسی بالینی و تشریحی

رتبه ممتاز برد تخصصی ناسیونال

عضو هیئت علمی دانشگاه

خط مشی کیفیت آزمایشگاه

مأموریت

آزمایشگاه دکتر رضائی با سالها فعالیت، خدمات آزمایشگاهی بالینی قابل اعتمادی را با رعایت اصول علمی و اخلاقی و احترام به حقوق مراجعان و پزشکان و سازمانهای طرف قرارداد در جهت کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماریها، حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی ارائه می دهد.

چشم انداز

ما مصمم به دستیابی به جایگاه برتر در بین آزمایشگاههای تشخیص طبی کشور بوده و با رعایت اصول سرعت، دقت، صحت و اطمینان در ارائه خدمات، توانمندی های فنی و عملکردی خود را تا سطح آزمایشگاههای معتبر بین المللی ارتقاء خواهیم دادو انتخاب اول بیماران، پزشکان و کارکنان در استان خواهیم بود.

ارزش ها

آزمایشگاه دکتر رضائی به رعایت و ترویج ارزشهای والای اخلاقی و حرفه ای متعهد است. ما برای دستیابی به تعالی در تمام فعالیت هایمان تلاش می کنیم. آزمایشگاه ما بر پایه ارزشهای زیر بنا شده است: احترام، اعتماد و اعتبار یعنی: احترام به حقوق ذینفعان، جلب اعتماد جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی

آشنایی با محیط آزمایشگاه و تجهیزات